• Ślizgacz zjazdowy talerz FunBob 63 cm

Kolor
65.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 15.49
Odbiór osobisty 0
Inpost paczkomat 15.49
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 35
Dostępność Mało
Waga 1 kg

Zamówienie telefoniczne: 798907187

Zostaw telefon

Ślizgacz zjazdowy, duży talerz do zjeżdżania po śniegu to propozycja dla dzieci i młodzieży, dedykowany wielbicielom szybkiej jazdy. Jest duży i poręczny, a tym samym łatwy do zabrania ze sobą i zabawny w użyciu, niezależnie od wieku. Posiada wygodne rączki - uchwyty boczne. Ślizgacz łatwo rozwija prędkość, a jednocześnie jest stabilny i bezpieczny. Wykonany z wszelką starannością: duża matowa śnieżynka na środku talerza.

Ślizgacz sprawi, że zabawa na śniegu jest o wiele przyjemniejsza!

Ślizgacze są dostępne w 3 kolorach: czerwony, niebieski i czarny.

Ślizgacz talerz został wyprodukowany w Danii z ekologicznego surowca i posiada certyfikat Nordic Swan Ecolabel.

Grupa wiekowa: 5+

Wymiar: 63 x 9 x 63 cm


Mimo, że zimą na dworze jest zimno i szybko robi się ciemno, nadal można się bawić na zewnątrz. Zakładamy ciepłe kurtki i rękawice i wychodzimy na śnieg. Poruszanie się po śniegu jest wyzwaniem motorycznym ze względu na opór śniegu - podobny do piasku. Tak więc zabawa w śniegu promuje zdolności fizyczne dziecka. Ponadto śnieg oferuje szereg nowych możliwości zabawy, np. saneczkarstwo, walki na kuli śniegowej, robienie aniołów śnieżnych itp. Kształtowanie i rzucanie kuli śniegowej wzmacnia m.in. koordynację ręka-oko. Tak jak w przypadku innych gier na świeżym powietrzu, jest tu dużo miejsca, które dziecko wykorzystuje do poruszania się i pozostawania w dobrej formie. W tym samym czasie dziecko uczy się o przyrodzie i zmieniających się sezonach/porach roku.
Dantoy oferuje szeroką gamę różnych modeli sanek i jabłuszka/ślizgi oraz łopaty do śniegu, dzięki którym dziecko może pomóc mamie lub tacie odśnieżając chodnik jak mały pomocnik.

 

Dobrze wiedzieć:
Wszystkie produkty Dantoy są bezpieczne. Zabawki z nordyckim oznakowaniem ekologicznym NORDIC LABEL są oficjalnym oznakowaniem ekologicznym krajów nordyckich i są między innymi wolne od ftalanów (podejrzewa się, że zaburzają gospodarkę hormonalną), perfum (alergeny), rozpuszczalników aromatycznych (szkodliwych), PVC, ołowiu, kadmu, rtęci i organicznych związków cyny (szkodliwych zarówno dla zdrowia, jak i środowiska). W Dantoy używamy tylko wysokiej jakości i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu produkty mogą być wielokrotnie i długo używane.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie